Liūdni Slibinai

Šią savaitę koncertuose įvyks „Liūdnų slibinų“ vyrų dvikova

2013 04 09

Pavasario turą įpusėjusių „Liūdnų slibinų“ mažasis ir didysis vyrai šią savaitę koncertuose nusprendė išsiaiškinti vis aštrėjantį konfliktą. Šoklusis ir žavusis Dominykas Vaitiekūnas stos į kovą su ūgio ir amžiaus pranašumą turinčiu Vaidu Kublinsku.

Atvira dvikova jau ketvirtadienį įvyks Panevėžyje, kur augo ir profesionaliai groti barškučiais išmoko Dominykas Vaitiekūnas, o šeštadienį – Klaipėdoje, kur Vaidas Kublinskas suprato, kad net pajūrio oras nepadeda jam atrodyti gražiau. Kibirkščių iš kolegų sulaukia ir grupės moteris Aistė Lasytė, kurią vyriškoji grupės pusė negailestinai pravardžiuoja More ir pagrasina Žanos d’Ark likimu. Artistiškieji „Liūdni slibinai“ pripažįsta, kad prie šios kovos privedė niekaip iš kiemo nesitraukianti žiema.

„Kaip bebūtų nemalonu, jaučiame, kad turime visgi iki galo išspręsti susidariusią situaciją, nes toliau taip tęstis negali. Mes su Dominyku Vaitiekūnu, prisiimdami visą teisinę atsakomybę už savo veiksmus,  ryžtingai atliksime Kanapinio ir Lašininio vaidmenį ir pasiaukosime vardan žiūrovų ir tėvynės“, – būsimą dvikovą komentuoja besitreniruojantis „Liūdnų slibinų“ didysis vyras Vaidas Kublinskas.

Nors Vaidas Kublinskas nustojo liūdėti, kad yra negražus, Dominykas Vaitiekūnas mes jam naują liūdesio bombą – dainą, apie atskubančią senatvę. Vaidas Kublinskas savo ruožtu žymiajam scenos bendražygiui ruošia pliūpsnį pašiepiančių provokacijų. Į ką išaugs ir kaip baigsis ši dvikova nuspėti negali niekas. Sėkmingą baigtį garantuoti mėgins Aistė Lasytė, kruopščiai ruošianti dainas, skatinančias tarpusavio supratimą ir toleranciją.

Įtampos kupinas „Liūdnų slibinų“ koncertinis turas „Pavasaris be jokių Ė“ baigsis jau kitą savaitę. Balandžio 18 dieną slibiniškai liūdni akordai skambės Kaune, o turo finalas įvyks balandžio 19 dieną Vilniuje.