Kviečiame lietuvius harmonizuotis

2012 07 10

Prieš kūrybines atostogas teatrališkoji „Liūdnų slibinų“ trijulė kviečia lietuvius (ir ne tik) harmonizuotis. Šį ketvirtadienį tautą nuolat raginanti grupė surengs išskirtinai harmoningą koncertą Prienų rajone vyksiančiame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime 2012.

„Liūdni slibinai“  – harmoninga koncerto reklama:

Pavasario pabaigoje sėkmingai pasirodę Londone ir daugiau margojo pasaulio pamatę „Liūdni slibinai“ teigia, kad visgi labiausiai myli Lietuvą.

„Supratome, kad mes, kaip ir Marijonas, tikrai mylim Lietuvą. O jeigu mes ją mylim, tai kodėl nepabandžius su ja paflirtuoti ir pakviesti į pasimatymą? Gal ir Lietuva mus pamils“, – svarsto grupės „Liūdni slibinai“ proto ir moralės sergėtojas Vaidas Kublinskas.

Antrąjį muzikinį albumą ruošiantys aktoriai kaupiasi ypatingam susitikimui su lietuviais, gyvenančiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Pirmą kartą Lietuvoje vyksiančio renginio vieta išradingąją komandą įkvėpė padėti tautiečiams surasti vidinę harmoniją. Kaip teigia Vaidas Kublinskas, harmonija slypi kiekviename iš mūsų, tik reikia išmokti ją atrasti ir pasidalinti su kitais.

Poryt vyksiančiame koncerte „Liūdni slibinai“ atliks Lietuvos gyventojams gerai žinomus ir jau šlageriais tapusius savo kūrinius bei dainas iš naujojo albumo. Ant scenos drauge visu gražumu suskambės ir geri grupės draugai Maironis, Justinas Marcinkevičius, Kristijonas Donelaitis, Kazys Binkis ir kiti. Žavingasis Dominykas Vaitiekūnas surengs ugnies šou, Aistė Lasytė pasidalins vidiniu konfliktu – tapti pasauline roko žvaigžde, ar lietuviško folkloro įžymybe, o Vaidas Kublinskas pakvies į filosofines tūlo lietuvio minčių ir troškimų vingrybes.