100 „Liūdnų slibinų“ albumų – su apnuogintu Kalėdiniu sveikinimu

2011 12 20

Liūdnos kalėdos

nuotr. R. Linkaitės

Neseniai trijų metų gimtadienį atšventusi grupė „Liūdni slibinai“ praneša liūdną žinią – jų pirmos ir kolkas paskutinės išleistos komapktinės plokštelės liko tik šimtas vienetų. Kažkur užtrukusios žiemos, nebaigtų darbų ir neuždirbtų pinigų prislėgtyje grupės vyrai ir moteris nusprendė, kad „Albumas, raginantis tautą“ turi pasitikti Kalėdas. Šią savaitę paskutiniai „Liūdni slibinai“ albumai su mažai ką slepiančiu Kalėdiniu grupės sveikinimu galės patekti į ne tik gimtinėje, bet ir svetur gyvenančio lietuvio rankas.

„Mes norime, kad šįkart mūsų albumą žmonės pirktų ne sau, kaip įprasta, o kitiems – o taip būna tik prieš Kalėdas. Tie, kurie mus jau girdėjo – ir taip liūdni, o štai tie „kiti“ mums ir kelia didžiausią rūpestį“, – teigia švenčių proga juodą skrybėlę į Senio Šalčio kepurę iškeitęs „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kubilinskas.

Iki Kalėdų „Albumą, raginantį tautą“ internete ir knygyne „Mint Vinetu“ perkantys grupės gerbėjai drauge gaus ir išskirtinį šventinį atviruką. Pastarąjį puošia atviras „Liūdnų slibinų“ nario Vaido atvaizdas ir grupės moters Aistės ranka užrašytas „Liūdnų slibinų“ sveikinimas.

Ketvirtadienio dienai įpusėjus „Liūni slibinai“ – Dominykas, Aistė ir Vaidas kviečia drauge užrašinėti Kalėdinius sveikinimus geriant kakavą „Mint Vinetu“ knygyne Vilniuje. Pietų metu čia bus galima gyvai pamatyti ir net paliesti Dominyką Vaitiekūną, juodąją skrybėlę nusiėmusį Vaidą Kubilinską ir koją atgavusią Aistę Lasytę.

Debiutinį teatrališkosios grupės „Liūdni slibinai“ albumą Kalėdų proga galės įsigyti ir kitose šalyse gyvenantys tautos atstovai. Interneto parduotuvėje www.manoknyga.lt užsisakius „Albumą, raginantį tautą“, jis galės būti pristatytas į betkurią pasaulio šalį.