Pereinam į 3D dimensiją!

2011 10 23

Iškilmingai trečius metus Tautą taurinantys, spalio ir lapkričio mėnesiais Laikinojoje ir Oficialiojoje sostinėse mes švęsime savo trečiąjį gimtadienį. Kaip teigia šokio techniką ant parketo nuolat lavinantis grupės „mažylis“ Dominykas Vaitiekūnas, „triskaitmenio XXI amžiaus ir mūsų trimečio jubiliejaus proga skelbiame Didžiosios Depresijos apraiškų kulminaciją – „Liūdni slibinai.3D“ – trečiasis gimtadienis trijose dimensijose: ekstra-aktyviojoje, moteriškojoje ir filosofinėje“.

Trigubai liūdnesnio nei įprasta koncerto metu Jūsų teismui pateiksime galvos netekusio Ipolito istoriją, sukurtą trijų – Vaido, Dominyko ir Juozo E. – sąjungos dėka. Tarp naujų dainų bus galima išgirsti Vaido egzistencialistinę raudą apie gyvenimo tėkmę ir bėgimą, filosofiškai pavadintą „bėgiai“. Latvių feministinis judėjimas babce jau prašo Aistės naujos dainos „Jeigu aš būčiau vyras“ vertimo į brolių kalbą, apraudamas Vabalėlio gyvenimas ir – kaip žinia – mirtis, o daina „Be tavęs“, naujo teksto pagalba, Jūsų akyse transformuosis į „Be tavęs 2”. Gyvai!

Gimtadieniniame koncerte skambės ne tik sparčiai kelią į populiarumą besiskinančios šviežios dainos „Pieno fabrikėlis“, pop hitas „Arbata“, dar tik šį pavasarį naujam gyvenimui prikeltos lietuvių tautos poeto K.Donelaičio „Pavasario linksmybės“, bet ir bus galima išvysti D.Vaitiekūną fakyro vaidmenyje, kuomet publikai bus pristatytas gimtadieninis ugnies šou. Kaip reziumuoja grupės „smegenys“ Vaidas Kublinskas, „bus kaip niekad daug veiksmo, įtampos, dramos, netikėtų žmonių likimų ir stebuklingų palikimų“.

Gimtadieniai koncertai numatomi: Vilniuje – spalio 28 d. 21 val. klube „New York“, o Kaune – lapkričio 4 d. 21 val. klube „Combo“.