Juk aktorius aš, o man…

2010 10 05

Mūsų dienos – kaip šventės, kažkada sakė laiko netausojantys žmonės.  O mūsų dienos – prasmingų tikslų siekimo procesas. Vienas iš akivaizdžių įrodymų – prasmingas šeštadienio vakaras New York’o klube, kuomet sostinės gyventojų ir svečių akivaizdoje mūsų trapius lietuviškus pečius užgulė debiutinio albumo, vardu „Albumas, Raginantis Tautą“ iškilminga našta.

ls4_foto_Martynas Nedzinskasnuotrauka – Martyno Nedzinsko

Manome, jog nuliūdinome saikingą kiekį žmonių, mat po koncerto teko dar ir plauti ašaromis nulietas grindis. Taip pat dėkojame mūsų pagalbininkams, be kurių nebūtume apsiėję – tai choras „Liūdnasis G“, leidęs patikėti Dominykui, jog jis gali skristi, tūbos žmogui Mindaugui Rarivanui, suteikusiam mūsų dainoms kiek kitokį – orkestrinį – įspūdį. Ir, žinoma, gynusiam savo mažąjį vaikystės draugą. Taip pat išdidžiai džiaugiamės bendradarbiavimu su šiuolaikinio šokio studija „Sad naked boys“, su kuriais kartu Vaidas kūrė choreografiją Dominyko ir Aistės žvaigždžių duetui apie neišvengiamai pražūtingą žuvėdros skrydį.

Ls3_foto_Martynas Nedzinskasnuotrauka – Martyno Nedzinsko

Ir ypatingai dėkojame ištikimiausiam mūsų pagalbininkui – tautinių šokių ansambliui „Liūdna pažiūrėti“. Liūdniausia, kad jau rytoj – spalio 6d 19val Menų spaustuvės juodojoje salėje kartu su šiuo ansambliu scenoje būsime ir mes. Ir vėl. Tik šį kartą Dominykas atsliepieps šaukiamas ne Biškiu, o Gramko. Vaidas bus su akinukais ir į jį bus kreipiamasi Gramskojaus vardu, o Aistė persikūnys į Alinočką. Spektaklyje, kurį statė Saulius Bareikis,  mes koja kojon su kolegomis pristatysime jums dvasinės emigracijos problemą. Spektaklyje pagrindinį vaidmenį atlieka mūsų literatūrinės dalies vedėjas Šarūnas Banevičius, o ir „Liūdna pažiūrėti“ pasirodys visai kitame pavidale. Jei norėtumėte pamatyti „Liūdnų slibinų“ ir „Liūdna pažiūrėti“ bendrą kūrinį, užsukite į „trupės liūdi“ spektaklius. Mat leidžiamės ne vien į gimtadienio turą, bet ir į aktorines gelmes…

isvaziuoju.tylos 178 nuotrauka – Kamilės Žičkytės

Daugiau informacijos apie „trupę liūdi“ galite rasti www.trupeliudi.lt , ten dar ir nuotraukų su mumis visokiuose spektakliuose yra… O bilietą į „Išvažiuoju“ galima įsigyti iškart, vos spragtelėjus čia.