Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus

Šventinis koncertas Vilniuje iš gruodžio 16 d. perkaliamas į sausio 27 d.

2015 12 08

Turime pasidalinti su jumis svarbia žinia. Mūsų Aistė savaitgalį atsidūrė ligoninės pataluose dėl netikėtų sveikatos sutrikimų. Reikalai buvo gan sudėtingi, tačiau gydytojai operatyviai sureagavo ir atliko visas reikiamas procedūras, kad būtų išvengta rimtesnių pasekmių (stiprus ačiū jiems už tai). Aistė sparčiai taisosi, jau puošia palatoje nukniauktas eglės šakas ir laukia Kalėdų. Tačiau iki Kalėdų jai yra būtinas poilsinis periodas, kad atgautų jėgas, todėl ji negalės būti su mumis Šventiniame koncerte. Mums be Aistės menka šventė, tačiau nenorim iš Aistės atimti ir šventinio susitikimo su jumis (juk žinot, kad ji laukia Kalėdų ištisus metus). Todėl ŠVENTINĮ KONCERTĄ, kuris turėjo vykti gruodžio 16 d. Vilniuje, mes PERKELIAME Į SAUSIO 27 D. Koncerte, kaip ir planuota, šventiškai žymėsime Kalėdų laukimą (arba nelaukimą), tik tai darysime sausį.

Norintys grąžinti bilietus turėtų kreiptis į „Tiketą“, grąžinimas bus vykdomas nuo šiandien iki šių metų gruodžio 31 d. O jeigu norite su mumis šventiškai susitikti sausio mėnesį, galios jau turimi bilietai be papildomų keitimų.

NAUJAMETIS koncertas su VDU kameriniu orkestru gruodžio 31 d. Kaune ĮVYKS kaip ir planuota su jau pailsėjusia, gražiausia mūsų grupės moterimi Aiste Lasyte.