Liūdni slibinai su VDU kameriniu orkestru-22

„Liūdni slibinai“ surengs šventinius koncertus su kameriniu orkestru

2014 11 12

Pernai anšlaginiu koncertu su VDU kameriniu orkestru pasitikę Naujuosius metus, „Liūdni slibinai“ vėl ryšis kitokio skambesio pasirodymams. Grupė drauge su VDU kameriniu orkestru paskutinę šių metų dieną, gruodžio 31 – ąją  surengs koncertą Kaune, VDU didžiojoje salėje, o sausio 8 dieną  – Teatro arenoje Vilniuje. 

„Liūdni slibinai“ su eksperimentams nusiteikusiu VDU kameriniu orkestru atliks ryškiausių savo dainų programą, su specialiai styginiams sukurtomis aranžuotėmis. Šventiniuose koncertuose netruks ir aštrios poezijos, subtilių šou elementų bei autoironiškų įžvalgų, kuriomis pasižymi gyvi grupės pasirodymai. Vienintelę moterį savo grupėje turintys „slibinų“ vyrai pastebi, kad šiuose koncertuose scenoje bus gerokai daugiau moteriškos lyties atstovių.

„Sako, kad Naujuosius metus reikia sutikti su būriu draugų ir audringom linksmybėm. Praėjusiais metais pabandėm surengti iškilmingą vakarušką su visu orkestru. Sugužėjo pilna salė giminių, draugų, pažįstamų ir nepažįstamų veidų. Orkestro dėka, scenoje su mumis bent kartą metuose net damų buvo daugiau nei viena. Negalim skųstis, vakaras išties buvo ypatingas. Vyrai šoko susikibę už parankių, moterys ėmė valdžią – ko gi dar reikia geroms senų metų išleistuvėms? Vienodai pakartoti nepavyks, visgi praėjo metai, tautos aktualijos kiek pasikeitė, ir mes, pripažinkim, nebe tokie patys. Tačiau vėl susibursim, drauge stabtelsim pagalvoti, kokie buvom, kokie eam ir kokie nebebūsim“, – kalba „Liūdnų slibinų“ smegenimis vadinamas Vaidas Kublinskas, kuris pirmojo koncerto su orkestru metu stojo į šokių dvikovą su kolega Dominyku Vaitiekūnu.

Išskirtiniuose pasirodymuose Kaune ir Vilniuje skambės tokie kūriniai, kaip „Daina, raginanti tautą“ (liaudyje geriau pažįstama „Ralio karvytis“ vardu), vaikystės šiluma dvelkiantis „Pieno fabrikėlis“, moderni A. Baranausko „Anykščių šilelio“ interpretacija. Gerbėjai galės išgirsti ir provokuojantį „liūdnosios“ komandos pareiškimą „Girdžiu, ką jūs tylite“, grupės moters Aistės Lasytės manifestą „Jeigu aš būčiau vyras“ ir kitus „Liūdnų slibinų“ hitus, praturtintus styginių instrumentų orkestro skambesiu.

IŠANKSTINIUS BILIETUS PLATINA „TICKETPRO“.

Mažiausia išankstinių bilietų kaina IKI GRUODŽIO 1 D.