Fotografė Agnė Gintalaitė (žurnalas "Moteris")

„Liūdni slibinai“ koncertuose atsisveikins su litu ir išjuoks dainas

2014 09 17

Spalio mėnesį grupė „Liūdni slibinai“ surengs gyvo garso koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Rudenine tradicija jau tampančiuose pasirodymuose šįkart šarmingoji grupė atsisveikins su litu ir išjuoks garsias dainas. 

„Liūdni slibinai“ prasitaria, kad būsimuose koncertuose bus išjuokti gerai žinomi muzikos kūriniai. Išradingų sprendimų savo pasirodymuose nestokojantys atlikėjai kolkas neišduoda, kokias dainas jie pasirinks šiai juoko ekzekucijai.

„Dėl mūsų pavadinimo žmonės dažnai mus ragina džiaugtis ir daugiau šypsotis, todėl šįkart į programą įtrauksime daugiau juoko. Atėję į koncertus galės išgirsti, kaip puikiai mes išjuoksime žinomus muzikos kūrinius. Žinoma, išjuokti populiarias dainas nėra nauja idėja, tačiau mūsų išjuokimo būdas bus konceptualus, galbūt netgi niekur nematytas ir negirdėtas net linksmiausio mūsų klausytojo akiai ir ausiai. Tiesa, neapsieisime ir be gedulo – atliksime atsisveikinimo su litu apeigas, kad visiems drauge būtų lengviau išlydėti jį į amžiną poilsį“, – apie būsimus pasirodymus kalba mažiausiai scenoje besišypsantis „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kublinskas.

Lietuvių išsiskyrimo su litu proga „Liūdni slibinai“ prisimins dainą „Litą ištiesk“, su kuria prieš ketverius metus kvietė klausytojus „sumesti ant pirmojo albumo“. Tuomet dar mažai kam žinoma aktorių trijulė surengė muzikos ekspertų prieštaringai įvertintus koncertus Vilniuje ir Kaune. Gausiai susirinkę gerbėjai neliko abejingi pagalbos šauksmui ir atidarė pinigines, kad dienos šviesą išvystų debiutinė „Liūdnų slibinų“ kompaktinė plokštelė – „Albumas, raginantis tautą“.

Grupės moteris Aistė Lasytė, šį rudenį atskleisianti savo muzikinį talentą televizijos projekte „Auksinis balsas“, pasidalins jautria išpažintimi apie moterišką vienatvę. Ugningoji „slibinų“ dama koncertuose pirmą kartą gyvai atliks dainą „Mergaitė melagė“. Šį atlapaširdišką kūrinį, įkvėptą kito žinomo Lietuvos atlikėjo, liūdnoji kompanija pristatė metų pradžioje Meilės dienos proga.

Spalio 8 dieną „Liūdni slibinai“ Klaipėdos koncertų salėje burs uostamiesčio gyventojus. Spalio 9 dieną grupė surengs koncertą Juozo Miltinio dramos teatre Panevėžyje, spalio 10 dieną Šiaulių kultūros centre. Spalio 23 dieną šių atlikėjų energingą pasirodymą bus galima pamatyti Žalgirio arenos amfiteatre Kaune, o spalio 24 dieną Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris“.

ARTIMIAUSI KONCERTAI

PASIŽYMĖK, KAD BŪSI IR PAKVIESK DRAUGUS „FACEBOOK’E“