IMG_2636

Po turo Lietuvoje „Liūdni slibinai“ išvyks į Jungtines Amerikos Valstijas

2013 09 30

Praėjusią savaitę scenoje pradėję švęsti penkerių metų gimtadienį „Liūdni slibinai“ ruošiasi išvykai už Atlanto. Po koncertų dešimtyje Lietuvos miestų teatrališkoji grupė išvyks ieškoti liūdesio į Jungtines Amerikos Valstijas. Geriausia 2012 metų grupe Lietuvoje pripažinti „Liūdni slibinai“ surengs pasirodymus Los Andžele, Čikagoje, Ročesteryje ir Niujorke.

„Sulaukę pirmojo jubiliejaus nusprendėm, kad esam pasiryžę susidurti su tėvynainių liūdesiu svajonių žemėje už Atlanto. Priminsime jiems gimtąjį lietuvišką liūdesį ir surengsim modernią lietuvišką gegužinę. Malonu, kad lietuvių bendruomenės šią žinią sutiko pozityviai ir padeda mums susitikti su tautiečiais laukiniuose vakaruose“, – sako „Liūdnų slibinų“ rimtasis narys Vaidas Kublinskas.

Iškart po finalinių gimtadienio pasirodymų Kaune ir Vilniuje „Liūdni slibinai“ išskris į Los Andželą, kur spalio 26 dieną surengs koncertą įžymybių apylinkėse gyvenantiems lietuviams. Lapkričio 2 d. artistiškoji trijulė koncertuos ir minės Heloviną Čikagoje, lapkričio 3 d. Ročesteryje, o lapkričio 9 d. Niujorke.

Būdamas Jungtinėse Amerikos Valstijose charizmatiškasis „Liūdnų slibinų“ narys Dominykas Vaitiekūnas ketina nepraleisti progos palikti savo įspaudą Holivudo šlovės alėjoje. Grupės moteris Aistė Lasytė planuoja pažinti naktinio Niujorko šokių ritmus. O Vaidas Kublinskas nepalaužiama liūdesio grimasa bandys atlaikyti amerikiečių šypsenas.

Pirmą kartą Amerikoje viešėsiantys „Liūdni slibinai“ ten gyvenantiems lietuvaičiams prisistatys ryškiausiomis savo dainomis iš „Albumo, raginančio tautą“ bei „Albumo be jokių Ė“. Programoje skambės ir naujos dainos iš šį ketvirtadienį pasirodysiančio elektroninio dainų rinkinio „Imkit mane ir klausykit“. Pagal tokių poetų, kaip A. Baranauskas, Maironis, K. Donelaitis, H. Radauskas, kūrybą parengtą muzikinį rinkinį atlikėjai penktojo gimtadienio proga dovanos gerbėjams savo svetainėje.

Jau šį ketvirtadienį užkrečiančia energija pasižyminti grupė koncertuos Šiauliuose, spalio 4 d. Tauragėje, spalio 5 d. Alytuje. Kitą savaitę „Liūdni slibinai“ švęsti gimtadienio keliaus į Rokiškį, Marijampolę ir Klaipėdą. Baigiamieji turo Lietuvoje koncertai įvyks spalio 17 d. Kaune, spalio 18 ir 19 dienomis Vilniuje.

IŠSAMESNĖ INFORMACIJA APIE KONCERTUS