Liudni slibinai_Viskas netrukus baigsis

MES ATOSTOGOSE (be suplanuotos pabaigos)

2018 01 16

Kai jau visi aprimo su pažadais 2018 – tiesiems, o kai kurie gal net ir pradėjo liūdėti, kad nieko iš jų nebus, mes dalinamės su jumis žinia, kad nusprendėm imti atostogų nuo bendro gyvenimo. Tokių ilgų, kokių tik norėsis, be numatyto pabaigos termino. Kai pradėjome kartu kurti ir vystyti kokį tais daug kam (net mums […]

LS-6458
kelione-i-sventinius
Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus
liudni-slibinai_nesibaigs
Liudni slibinai_Dviratis
1262500_10151805179830798_1867373050_o

Mums 8

2016 10 03

Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus
Liudni slibinai_stop kadras
Liudni slibinai_asmeninis archyvas
Liudni slibinai_Dviratis
2015-10-14 17-22-21 author Rytis Seskaitis
_LS_19 Auran Paskevic
_LS_11 Auran Paskevic
Balta dainele
Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus
Liudnu slibinu koncertas su VDU orkestru 2014-12-31 20-42-26
Pavasario linksmybes
IMG_2072 (1)
Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus
2015-10-14 author Rytis Seskaitis
2015-10-14 17-11-13 author Rytis Seskaitis
Video kvietimas
Albumas_studija
Liudni slibinai_Dviratis
Liudni slibinai_Viskas netrukus baigsis
2014-09-15 21-06-55-Edit
Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus

„Liūdni slibinai“ pavasarį stiprins gegužinėmis Vilniuje ir Kaune

2015 04 27

Nenusileisdami permainingoms pavasario nuotaikoms „Liūdni slibinai“ galanda stygas ir miklina rankas paskutiniams šio sezono koncertams. Gegužės 1 dieną Kaune ir gegužės 8 dieną Vilniuje grupė surengs muzikines gegužines, stiprinančias pavasario pojūčius.

Varnos
Radiocentre
Žeimių dvaro sodyboje, fotografas Tomas Stirna

„Liūdni slibinai“ apie artėjančią premjerą: gimė kaip neplanuotas kūdikis

2015 03 17

„Liūdni slibinai“ šią savaitę intensyviai ruošiasi premjerai. Jau šį sekmadienį Vilniuje, o kitą savaitę Kaune „slibinų“ trijulė pristatys naują savo programą „Viskas netrukus baigsis“.

Viskas netrukus baigsis_video kadras

„Viskas netrukus baigsis“ pradžia ir pabaiga (video skelbimai)

2015 03 12

„Viskas netrukus baigsis“ – tai nauja, netradicinio formato grupės „Liūdni slibinai“ programa, kurioje susipins muzika, teatras, poezija ir paprarsti, tačiau atviri pokalbiai jautriomis temomis. Gyventojų susirinkimuose „Viskas netrukus baigsis“ grupės nariai pristatys naują autorinę savo kūrybą, kurios negalima išgirsti įprastuose „Liūdnų slibinų“ koncertuose.

Fotografas Tomas Stirna

Kviečiame į gyventojų susirinkimą „Viskas netrukus baigsis“ (premjera)

2015 02 25

  Gerb. gyventojau, ką tu bedarysi, kur beeisi, kur beplauksi, kokį jauką beprarysi – nieko tu nepadarysi. Viskas turi pradžias ir pabaigas.

Fotografas Rytis Šeškaitis, postprodukcija Luko Klimkevičiaus
2014-12-31 19-30-00
Kaledu isjuokimas
Senute ziema kadras
Kaledu senelis_Vaidas
Mergaite_web
Klipo anonsas

Kviečiame į vaizdo klipo „Mergaitė“ pristatymą

2014 11 23

2014 m. lapkričio 25 d. 20.00 val. kviečiame į mūsų (grupės „Liūdni slibinai“) dainos „Mergaitė“ vaizdo klipo pristatymą, kuris vyks mūsų „Youtube“ kanale.

Liūdni slibinai su VDU kameriniu orkestru-22

„Liūdni slibinai“ surengs šventinius koncertus su kameriniu orkestru

2014 11 12

Pernai anšlaginiu koncertu su VDU kameriniu orkestru pasitikę Naujuosius metus, „Liūdni slibinai“ vėl ryšis kitokio skambesio pasirodymams. Grupė drauge su VDU kameriniu orkestru paskutinę šių metų dieną, gruodžio 31 – ąją  surengs koncertą Kaune, VDU didžiojoje salėje, o sausio 8 dieną  – Teatro arenoje Vilniuje. 

Jeigu buciau vyras_play
Liudni Slibinai_LRT Labas rytas eteryje

Paaiškėjo, kaip „Liūdni slibinai“ išjuoks žinomus kūrinius

2014 10 07

Paaiškėjo, kaip „Liūdni slibinai“ būsimuose koncertuose išjuoks žinomas dainas ir kokiais žodžiais atsisveikins su lietuviška valiuta. Antradienį Lietuvos nacionalinės televizijos rytiniame eteryje liūdnoji trijulė pademonstravo trumpą ištrauką, kaip jie ketina išjuokti L. Bethoveno Penktąją simfoniją.

Jus puikus zmogus_video foto
Fotografė Agnė Gintalaitė (žurnalas "Moteris")

„Liūdni slibinai“ koncertuose atsisveikins su litu ir išjuoks dainas

2014 09 17

Spalio mėnesį grupė „Liūdni slibinai“ surengs gyvo garso koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Rudenine tradicija jau tampančiuose pasirodymuose šįkart šarmingoji grupė atsisveikins su litu ir išjuoks garsias dainas. 

IMG_0136

Antradienį Vilniuje „Liūdni slibinai“ ieškos pasiklydusios vasaros

2014 06 30

Liepos 1 dieną Vilniuje, Mokytojų namų kiemelyje „Liūdni slibinai“ surengs vasarišką savo koncertą. Grupė kviečia vasarojančius mieste ieškoti kažkur pasiklydusios vasaros.

Girdziu_ka jus tylite

Premjera! „Girdžiu, ką jūs tylite“ vaizdo klipas

2014 05 05

Liūdnų klausimų nevengiantys „Liūdni slibinai“ pristato dainos „Girdžiu, ką jūs tylite“ vaizdo klipą. Pasitelkę  Justino Marcinkevičiaus eiles ir interneto erdvės ypatybes, atlikėjai šįkart garsiai klausia – „ką tylime?“. 

IMG_0779

Pavasarinis grojaraštis šių dienų keturvėjininkams

2014 03 26

„Liūdni slibinai“, besiruošiantys koncertams Vilniuje ir pajūryje, pristato pavasario dienoms skirtą spalvingą grojaraštį. Netradiciškai savo kūryboje lietuvių klasikų poetų tekstus naudojanti grupė grojaraštį dedikuoja šių dienų keturvėjininkams.

2012 m_4 gimtadienis_Fotografe Nele Chomiciute 2

„Liūdni slibinai“ pavasarį sugrįš į Londoną

2014 03 13

Jau rytoj pavasarinius koncertus pradėsiantys „Liūdni slibinai“ šiemet sugrįš į Jungtinę Karalystę. Gegužės 15 dieną grupė surengs pasirodymą Londono gyvos muzikos klube „Cargo“.

Aiste Lasyte_Sarunas Jonkus

Aistė Lasytė atėjus pavasariui siautėja su Maironiu

2014 03 05

Artėjant moters bei Lietuvos valstybės šventinėms dienoms, „Liūdni slibinai“ dalinasi daina „Mergaitė“ iš naujausio savo albumo „Imkit mane ir klausykit“.

TEDxVilnius
Aiste_Zemuogiu sode

Valentino dienai – moteriško liūdesio daina „Mergaitė melagė“ (video)

2014 02 13

„Liūdni slibinai“ Valentino dienos proga paviešino grupės moters išpažintį dainoje „Mergaitė melagė“. Šmaikščioji trijulė neslepia, jog šis Aistės Lasytės kūrinys yra išprovokuota kitos žinomos dainos pavadinimu „Melagė“.

Aiste is Naujamecio video

Kodėl ne-verta eiti į Naujametinį koncertą? (video)

2013 12 19

Naujųjų metų išvakarėse kūrybingoji grupė surengs koncertą su VDU kameriniu orkestru, kuriame didingą styginių skambesį įgaus netgi hitas „Daina, raginanti tautą“, liaudyje geriau žinomas kaip „Ralio karvytis“. Liūdnoji trijulė dalinasi video kadrais iš pasiruošimo bei prasitaria, kaip atrodys jų Naujametinis koncertas ir kodėl neverta į jį eiti.

Liūdni Slibinai

Šventiniuose koncertuose vyks D. Vaitiekūno ir V. Kublinsko šokių kova

2013 12 11

Kalėdiniame ir Naujametiniame „Liūdnų slibinų“ koncertuose lauks naujas sceninis šou – vyriška šokių kova. Šokių srityje pasižymėjęs Dominykas Vaitiekūnas stos į judesių mūšį su savo didžiuoju kolega Vaidu Kublinsku.

Liudni Slibinai_SF

„Liūdni slibinai“: artėjant šventėms nereikia žmogaus prievartauti džiaugtis

2013 12 02

Prasidėjus švenčių laukimo nuotaikoms „Liūdni slibinai“ kviečia prisiminti, kad džiaugsmas nėra privalomas.  Išreikšdami supratimą tiems, kuriuos liūdina Kalėdų šurmulys, atlikėjai dalinasi daina „Žiemos pasaka“ pagal Henriko Radausko eiles. Ironija pasižyminti grupė įspėja, kad perdėti bandymai pradžiuginti liūdintį žmogų gali pridaryti dvigubos žalos.

VDU kamerinis orkestras_fotografas Jonas Petronis

„Liūdni slibinai“ Naujųjų sutikimui rengia išskirtinį koncertą su VDU kameriniu orkestru

2013 11 21

Ką tik iš koncertinio turo Jungtinėse Amerikos Valstijose sugrįžę „Liūdni Slibinai“ jau ruošiasi žiemos šventėms. Geriausios praėjusių metų grupės vardą gavę atlikėjai gruodį pakvies drauge laukti Kalėdų šventiniame koncerte Vilniuje. O paskutiniam šių metų vakarui spalvingoji grupė rengia naują projektą – koncertą su Vytauto Didžiojo universiteto kameriniu orkestru Kaune. 

Dominykas guli prie gitaros

„Liūdnų slibinų“ gimtadienio koncertuose lazerių šou ir šuolis per degantį lanką

2013 10 14

„Liūdni slibinai“ savaitgalį pilnutėlėje Klaipėdos koncertų salėje surengė jau aštuntąjį savo gimtadieninio turo „5 kartus ralio!“ koncertą. Teatrališkoji grupė gerbėjus džiugina ne tik naujomis dainomis, bet ir kraują bei dėmesį stingdančiais triukais.

Imkit ir klausykit web daug
IMG_2636

Po turo Lietuvoje „Liūdni slibinai“ išvyks į Jungtines Amerikos Valstijas

2013 09 30

Praėjusią savaitę scenoje pradėję švęsti penkerių metų gimtadienį „Liūdni slibinai“ ruošiasi išvykai už Atlanto. Po koncertų dešimtyje Lietuvos miestų teatrališkoji grupė išvyks ieškoti liūdesio į Jungtines Amerikos Valstijas. Geriausia 2012 metų grupe Lietuvoje pripažinti „Liūdni slibinai“ surengs pasirodymus Los Andžele, Čikagoje, Ročesteryje ir Niujorke.

Liudni slibinai issitrauke ginkla

5-ojo gimtadienio proga „Liūdni slibinai“ pristato naują dainų rinkinį (video)

2013 09 23

Šią savaitę koncertinį turą pradėsiantys „Liūdni slibinai“ penktojo gimtadienio proga padovanos naują dainų rinkinį. Spalio 3 dieną spalvingosios grupės interneto svetainėje pasirodys rinkinys „Imkit mane ir klausykit“ pagal žinomų lietuvių poetų kūrybą.

2012 m_4 gimtadienis_Fotografe Nele Chomiciute 2

„Liūdni slibinai“ Vilniuje skelbia papildomą gimtadienio koncertą

2013 09 19

Kitą savaitę pradėsiantys gimtadieninį turą dešimtyje Lietuvos miestų „Liūdni slibinai“ sostinėje skelbia papildomą šventinį koncertą. Iki turo „5 kartus ralio!“ finalinio koncerto Vilniuje likus dar mėnesiui, grupės gerbėjai jau spėjo išgraibstyti beveik visus bilietus.

Liudni slibinai0887_Linas Marcisauskas

„Liūdni slibinai“ pristato naują vaizdo klipą (video)

2013 09 12

Besiruošdami penktojo gimtadienio koncertiniam turui „Liūdni slibinai“ dalinasi nauju vaizdo klipu. Klipe, kurį sukūrė slapyvardžiu „Meška kine“ prisistatantis asmuo, vaizduojama kaimo poros idilė, kurios fone pasirodo neatpažinti skraidantys objektai ir žinomi herojai.

ls mokymas2

Prieš 5 metus „Liūdni slibinai“ karjerą televizijoje pradėjo himnu futbolui (video)

2013 09 04

Artėjant penktajam „Liūdnų slibinų“ gimtadieniui, grupės gerbėjai interneto platybėse surado pirmąjį liūdnosios trijulės pasirodymą televizijoje. Artistiškoji grupė iki šiol slėpė tikrąją savo liūdnos šlovės pradžią ir debiutą televizijoje su daina, dedikuota futbolui.

melionai

Švęsdami gimtadienį „Liūdni slibinai“ dešimtyje miestų sušuks „5 kartus ralio!“ (video)

2013 08 27

„Liūdni slibinai“ savo penktąjį gimtadienį ketina audringai švęsti dešimtyje Lietuvos miestų. Šį rudenį pirmojo savo jubiliejaus proga geriausios 2012 metų grupės titulą pelnę atlikėjai surengs koncertinį turą „5 kartus ralio!“. 

2014-07-11 22-32-42
Klipo anonsas

Video

2013 08 24

IMG_0248

Foto

2013 08 23

Liūdnų slibinų pusryčiai

Kas jie?

2013 08 22

Spotify_iTunes_SoundCloud

Muzika moderniai

2013 08 21

lagaminas

Kontaktai

2013 08 20

Albumai

Albumai

2013 08 19

Studijoj

„Liūdni slibinai“ kviečia ilsėtis žiūrint, kaip kiti dirba

2013 07 03

Ironiško žodžio kišenėje neieškantys „Liūdni slibinai“ kviečia ilsėtis žiūrint, kaip dirba kiti. Siekdami, kad pajūryje poilsiaujantys tautiečiai gautų kokybišką poilsį, „Liūdni Slibinai“ šį penktadienį Palangoje restorane – klube „Vandenis“ surengs koncertą, pilną juodo darbo.

Fotogr. Kamilė Žickytė

Liūdni slibinai“ nenufilmavo klipo dainai „Nežinau“

2013 05 22

Aktoriniais sugebėjimais pasižymintys „Liūdni slibinai“ praneša, kad jiems nepavyko nufilmuoti vaizdo klipo dainai „Nežinau“. Šį penktadienį Palangoje savo vasaros koncertų sezoną pradėsianti grupė atvirai pripažįsta, kad sumanymas dar iki birželio savo gerbėjams pristatyti naują klipą nebus įgyvendintas.

Liūdni Slibinai

Šią savaitę koncertuose įvyks „Liūdnų slibinų“ vyrų dvikova

2013 04 09

Pavasario turą įpusėjusių „Liūdnų slibinų“ mažasis ir didysis vyrai šią savaitę koncertuose nusprendė išsiaiškinti vis aštrėjantį konfliktą. Šoklusis ir žavusis Dominykas Vaitiekūnas stos į kovą su ūgio ir amžiaus pranašumą turinčiu Vaidu Kublinsku.

Pavasario be E reklama

„Pavasaris be jokių Ė“ – prisijunk!

2013 03 13

„Pavasario be jokių Ė“ pavasariškai slibiniška video reklama.

Slibinai kovo 11 2013

Žydinčios jaunystės Lietuvai

2013 03 11

Žydinčios jaunystės Lietuvai, naujai sulaukus 23-jų metų, vienybės broliams ir sesėms lietuviams. Kaip sako mūsų geras draugas Antanas Baranauskas, „visos buvę viršūnės vienybėn suspynę, kaip lietuvnykų širdys int vieną tėvynę!“

Liudni slibinai 2013

„Liūdni slibinai“ linki moterims išsikovoti daugiau dienų metuose

2013 03 08

Grupės „Liūdni slibinai“ vyrai Dominykas Vaitiekūnas ir Vaidas Kublinskas sveikina visas moteris bei išskirtinai savo grupės moterį Aistę Lasytę, su Tarptautine Moters diena. Minėdami šią ypatingą šventę „Liūdni slibinai“ linki moterims išsikovoti metuose daugiau nei vieną dieną ir dalinasi moterišku Aistės Lasytės manifestu „Jeigu aš būčiau vyras“.

Dominykas

Metų charizma – T.Ė.T.Ė apdovanojimai

2013 03 03

Dominykas Vaitiekūnas alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė 2012 laimėjo Metų charizmos nominacijoje.

Liudni slibinai 0918small_Linas Marcisauskas

Nežinau, bet žino kelias

2013 02 15

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga skiriame pagal Justino Marcinkevičiaus poeziją sukurtą dainą „Nežinau“.

BU5B1327_pakoreguota

Pavasario be jokių „Ė“ koncertai

2013 02 13

Grupė „Liūdni slibinai“ kviečia į turo „Pavasaris be jokių Ė“ koncertus. Sugrįžę po pasirodymų Hamburge ir Londone „Liūdni slibinai“ kviečia pajausti gamtos nubudimą su atšviežintu liūdesiu, subalnsuotu mintims, jausmas ir kūnams, išvalytiems nuo dvasios konservantų.